Záclony v metráži se slevou 20 % po zadání slevového kódu "ZÁCLONY20"

Dekorační látka blackout slouží především jako závěs, ale můžete ji použít i k výrobě potahů na polštářky či přehozů. Fantazii se meze nekladou. Díky speciální prostřední vrstvě zajišťuje dekorační látka blackout zastínění místnosti a také tlumí zvuky pro nerušený spánek nebo navození atmosféry při sledování filmů.

Blackout látky nabízíme v mnoha stylových vzorech a barvách, některé barvy jsou i lehce žíhané. Vyberte si přesně tu pravou pro vaši domácnost a slaďte s ostatními doplňky! Dekorační látka Blackout UNI má stejnou barvu z obou stran a můžete si také zvolit, jestli chcete obšít kraje či přišít stuhu. Téměř všechny tištěné blackouty jsou jednostranné.

Pokud si nejte jisti, jak objednat látky a šicí služby, přečtěte si pár našich rad. Budete-li chtít, rádi vám látky obšijeme nebo na ně našijeme řasící stuhu. Ceny šicích služeb najdete v našem ceníku.

Jak objednat dekorační látky?

Jak objednat dekorační látky?

Chcete si objednat dekorační látku a přijde vám náš objednávkový systém složitý, nebo chcete mít jistotu, že vše proběhne v pořádku?  Pak si přečtěte náš článek s průvodcem objednávkou dekoraček.