Povlaky na židle mají dvojí využití – jsou vhodné k bezpečnému zakrytí židlí před vnějším prostředím, a také mohou být využity dekoračně. Nejčastěji se používají k doladění interiéru na slavnostní události, jako jsou plesy, svatby a oslavy. Jejich instalace je velice jednoduchá a spočívá v pouhém přetažení plachty (povlaku) přes židli. Kromě tradičních bílých nabízíme svým zákazníkům také barevné variace s luxusní povrchovou lesklou úpravou a elegantním střihem. Hledáte-li něco speciálního, i pro Vás máme vhodné zboží – kvalitní povlaky na židle s jemným vzorováním. Ceny poskytujeme jen na dotaz.

Pokud jste živnostník a potřebujete odebrat více kusů zboží, můžete si u nás vytvořit účet a zažádat na emailové adrese velkoobchod@olzatex o výhodnější cenu. Po registraci ve které uvedete své IČO ( v případě že jste plátcem DIČ) Vám zpřístupníme ceník se slevou 20%.

 Učet si vytvoříte ZDE: REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ.

 Podmínkou odběru za nižší ceny je samozřejmě nákup ve větším množství.  U kusového zboží je to odběr nad 10ks a u sortimentu metráže množství po rolích. Jedna role záclon, nebo dekorační látky má cca 20 metrů. Ubrusové šály 12-15m.

V případě dotazů VO odběrů jsou pro Vás k dispozici na těchto kontaktech : expedice@olzatex.cz, tel: +420 558 329 371

 (Pokud objednávka nebude splňovat limity odběru, bude následně cena zboží upravena zpět na ceny maloobchodní )

Povlak P1

Na objednání
390 Kč

Povlak P10

Na objednání
390 Kč

Povlak P2

Na objednání
390 Kč

Povlak P3

Na objednání
390 Kč

Povlak P4

Na objednání
390 Kč

Povlak P5

Na objednání
390 Kč

Povlak P6

Na objednání
390 Kč

Povlak P7

Na objednání
390 Kč

Povlak P8

Na objednání
390 Kč

Povlak P9

Na objednání
390 Kč