Doprava do PPL Parcelshopů a Parcelboxů nyní za zvýhodněných 69 Kč.

Všem našim velkoobchodním zákazníkům je prostřednictvím našeho e-shopu umožněno nahlédnout na základní velkoobchodní ceník. Pokud máte zájem u nás nakoupit za výhodnější ceny, stačí se zaregistrovat a brána do světa velkoobchodních zákazníků Olzatexu je vám otevřená.

Po vašem zaregistrování a přihlášení bude zboží určené k velkoobchodnímu prodeji viditelné ve velkoobchodních cenách. Podmínkou registrace je platné živnostenské oprávnění, které je nutné doložit spolu s platnou registrací DIČ (jste-li plátce DPH), a to buď

  • e-mailem: velkoobchod@olzatex.cz
  • telefonem: +420 739 938 227
  • na adresu firmy: Olzatex s.r.o. Oldřichovice 791, 736 61 Třinec, 
  • nebo prostřednictvím našich obchodních zástupců. 
Další specifikace a podmínky pro velkoodběratele jsou více popsány v Obchodních podmínkách v sekci Velkoodběratelské vztahy.

Rozpočtové organizace 

Výhodně u nás mohou nakoupit také všechny rozpočtové organizace (školky, školy, domovy důchodců a další). Těm nabízíme 10% slevu na objednávku a možnost platit převodem na fakturu se splatností 14 dnů! Slevu vám odečteme po vytvoření objednávky v našem systému.

Obchodní zástupci

Pokud máte zájem o návštěvu našeho obchodního zástupce, stačí si vybrat zástupce pro váš region a prostřednictvím telefonu si domluvit schůzku.

Luboš Houška, tel: 736 779 197

Rostislav Wijacki, tel: 737 248 152