Záclony v metráži se slevou 20 % po zadání slevového kódu "ZÁCLONY20"

Ubrusy s teflonovou povrchovou úpravou jsou voděodolné a snadno omyvatelné. Díky jejich vlastnostem jsou ideální pro použití v hotelové a gastronomické branži. V případě nehody stačí jednoduše ubrus utřít a hned je opět čisto. Není potřeba měnit každou chvíli ubrusy za čisté a mít hromady špinavého prádla. Tyto teflonové ubrusy nabízíme v jednobarevném provedení, abyste je lehce doladili s interiérem.

Pokud jste živnostník a potřebujete odebrat více kusů zboží, vytvořte si účet a na emailové adrese velkoobchod@olzatex zažádejte o výhodnější cenu. Po registraci, ve které uvedete své IČO ( v případě, že jste plátcem DPH, tak DIČ) vám zpřístupníme ceník se slevou 20 %.

Účet si vytvoříte pomocí registračního formuláře zde

Podmínkou odběru za nižší ceny je samozřejmě nákup ve větším množství.  U kusového zboží je to odběr možný dle balení či podmíněného množství u daného výrobku. U sortimentu metráže je odběr množství po rolích. Jedna role záclon, nebo dekorační látky má cca 20 metrů. Ubrusové šály 12-15m.

V případě velkoobchodních odběrů jsme pro vás k dispozici na e-mailu: expedice@olzatex.cz a telefonu: +420 558 329 371.

Upozornění: Pokud objednávka nebude splňovat limity velkoobchodního odběru, bude následně cena zboží upravena zpět na ceny maloobchodní.

Jak prát a žehlit teflonové ubrusy

Jak prát a žehlit teflonové ubrusy

Jak prát a žehlit ubrusy Standard, Gastro klasik a Gastro HT.

 Všechny teflonové ubrusy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, proto volte teplotu praní max. 40°C. Před praním odstraňte z ubrusu všechny hrubé nečistoty. Používejte vhodný prací...