Upozornenie

Od 28.9. do 1.10. 2023 nebudú objednávky odoslané. Na ich vybavení a odoslaní začneme opäť usilovne pracovať od 2.10.2023.   


Jaro je za dveřmi - namísto úklidu vyrazte do přírody

Jaro je za dveřmi - namísto úklidu vyrazte do přírody

I milovníci zimy nám jistě dají za pravdu, že už je načase se trochu ohřát. Dny už jsou zase delší a sluníčko prospívá i naší duši. Vpusťte tuto atmosféru i domů a připravte se na první jarní den! 


Tipy na dětskou narozeninovou oslavu

Tipy na dětskou narozeninovou oslavu

Děti milují narozeninové oslavy! Je to jejich velký den, který si chtějí náležitě užít. Ty malé dušičky ještě netrápí, že mají zase o jeden rok navíc a už týden předem odpočítávají dny a plánují :-). Pojďme si ukázat pár tipů, jak takovou dětskou oslavu vylepšit a třeba i ušetřit trochu času nejen v přípravách, ale i po skončení. 


Oslava Silvestra doma

Oslava Silvestra doma

Rozhodli jste se tento rok pozvat své přátele a společně oslavit Silvestra u vás doma? Skvělý nápad! Jen je potřeba promyslet dopředu pár věcí. My jsme vám je shrnuli do jednoho článku a přidali pár tipů, pokud jste do teď neměli moc času. Rychlé a chutné občerstvení, zábavné hry, míchaný nápoj jako „welcome drink“ a po domácku vyrobená disko koule. Ta nesmí chybět!

Sme veľkoobchod a maloobchod, ktorý sa zaoberá bytovým textilom. Ponúkame obliečky vo všetkých obľúbených materiáloch, ako je bavlna, bavlnený satén, krep, bambusový satén či damask. Ďalej prestieradlá, bytový textil, záclony (metrážové aj kusové), dekoračné látky, obrusy, prikrývky na postele a ďalší zaujímavý bytový textil. Tovar si môžete tiež vyzdvihnúť v 3 značkových predajniach pre celé ČR.

Pri objednávke nad 42 euro máte u nás navyše dopravu ZADARMO!