Doba dodání v předvánočním období

Doba dodání v předvánočním období

Momentálne usilovne pracujeme na tom, aby sme nikoho nesklamali a všetky objednávky vybavili v čo najkratšom termíne. Avšak z dôvodov navýšenia objednávok sa v tomto období môže dodacia lehota predĺžiť, a to obzvlášť pri šitých a atypických výrobkoch.

 


Jaro je za dveřmi - namísto úklidu vyrazte do přírody

Jaro je za dveřmi - namísto úklidu vyrazte do přírody

I milovníci zimy nám jistě dají za pravdu, že už je načase se trochu ohřát. Dny už jsou zase delší a sluníčko prospívá i naší duši. Vpusťte tuto atmosféru i domů a připravte se na první jarní den! 


Tipy na dětskou narozeninovou oslavu

Tipy na dětskou narozeninovou oslavu

Děti milují narozeninové oslavy! Je to jejich velký den, který si chtějí náležitě užít. Ty malé dušičky ještě netrápí, že mají zase o jeden rok navíc a už týden předem odpočítávají dny a plánují :-). Pojďme si ukázat pár tipů, jak takovou dětskou oslavu vylepšit a třeba i ušetřit trochu času nejen v přípravách, ale i po skončení. 

Sme veľkoobchod a maloobchod, ktorý sa zaoberá bytovým textilom. Ponúkame obliečky vo všetkých obľúbených materiáloch, ako je bavlna, bavlnený satén, krep, bambusový satén či damask. Ďalej prestieradlá, bytový textil, záclony (metrážové aj kusové), dekoračné látky, obrusy, prikrývky na postele a ďalší zaujímavý bytový textil. Tovar si môžete tiež vyzdvihnúť v 3 značkových predajniach pre celé ČR.

Pri objednávke nad 120 euro máte u nás navyše dopravu ZADARMO!