Záclony v metráži se slevou 20 % po zadání slevového kódu "ZÁCLONY20"

Rautová sukně neboli skirting je důležitý doplněk pro slavnostní stolování a rauty. Používá se na zakrytí stolu včetně noh anebo k využití místa pod stolem k uschování věcí. Tato nařasená suknice se jednoduše pomocí plastových spon, suchého zipu nebo špendlíků připevní ke stolu, který dostane okamžitě luxusní a slavnostnější vzhled. Rautové sukně vyrábíme z polyesterové látky Panama či ubrusové látky Aurora. Naleznete zde také klipsy, kterými látku připevníte ke stolu. 

Pokud máte zájem o jinou barvu rautové sukně, neváhejte nás kontaktovat na info@olzatex.cz

Pokud jste živnostník a potřebujete odebrat více kusů zboží, vytvořte si účet a na emailové adrese velkoobchod@olzatex zažádejte o výhodnější cenu. Po registraci, ve které uvedete své IČO ( v případě, že jste plátcem DPH, tak DIČ) vám zpřístupníme ceník se slevou 20 %.

Účet si vytvoříte pomocí registračního formuláře zde

Podmínkou odběru za nižší ceny je samozřejmě nákup ve větším množství.  U kusového zboží je to odběr nad 10 ks a u sortimentu metráže množství po rolích. Jedna role záclon, nebo dekorační látky má cca 20 metrů. Ubrusové šály 12-15m.

V případě velkoobchodních odběrů jsme pro vás k dispozici na e-mailu: expedice@olzatex.cz a telefonu: +420 558 329 371.

Upozornění: Pokud objednávka nebude splňovat limity velkoobchodního odběru, bude následně cena zboží upravena zpět na ceny maloobchodní.