Vánoce jsou svátky klidu a míru. Neodmyslitelně k nim patří pečení cukroví, zpívání koled, zdobení stromečků a především obdarování našich blízkých.  

 

Vánoce pro mnohé z nás začínají 24. prosince na Štědrý den, ale podle pravoslavných křesťanů je to      o den později, tedy 25. prosince na Boží hod vánoční.

Samotnému vánočnímu období předchází období adventní čili čtyři neděle před Štědrým dnem. Letošní první adventní svíce zaplane na adventním věnci v neděli 27. listopadu. Advent znamená příchod. Toto období zasvěcujeme úklidu, zdobení našich domovů, vánočnímu ladění a vytváření pravé vánoční atmosféry.

Tu pravou vánoční atmosféru Vám pomůžeme vykouzlit velmi jednoduše. Stačí použit pár dekorací a doplňků. My jsme pro vás připravili pár tipů, jak dodat vám i vašemu bytu vánoční náladu.

Velkou oblibou posledních let se stala světýlka, která nepatří pouze na stromeček, ale zavěšují se i na okna. Ty doporučujeme doplnit o naši záclonovou dekoraci či rovnou záclonu.

 

K zácloně také neodmyslitelně patří dekorační závěs, který je nejen skvělým doplňkem, ale navíc má i praktické účely. V nabídce máme nepřeberné množství látek s různými vánočními motivy a barvami.

Trendem posledních let se stalo vánoční povlečení, které může být také skvělým a nápaditým dárkem. Povlečení dodá ložnici či dětskému pokoji správnou zimní atmosféru.

Hlavní dominantou každého bytu či domu je obývací pokoj, kde má většinou také své místo vánoční stromeček. V tomto pokoji vyniknou skvěle na sedací soupravě vánoční povlaky či deky, které jsou zároveň praktické.

Pro pečení vánočního cukroví a přípravu slavnostních pokrmů je nejdůležitější místností kuchyně. I tu můžeme mít laděnou do vánočního designu, a to díky vánočním utěrkám či zástěrám

Na stůl pak neodmyslitelně patří vánoční ubrus, bez kterého by to nebyly ty pravé Vánoce.

Věříme, že si z naší bohaté vánoční nabídky jistě vyberete.