Už jste nás byli navštívit a prohlédnout si naše zboží osobně? Pokud ještě ne, tak vás srdečně vítáme do jedné z našich poboček. Na prodejnách najdete většinu našich produktů v celé své kráse, a rovněž si zde můžete vyzvednout objednávku z e-shopu. A kdeže nás máte hledat?

Ostrava

V Ostravě můžete najít hned dvě naše pobočky, každá v odlišné části města, abyste to k nám neměli příliš daleko.

Bytový textil Lamia

Nenechte se zmást názvem, i zde najdete naše výdejní místo a produkty. Bytový textil Lamia se nachází na ulici Hlavní třída 557/91 v části Ostrava – Poruba. Nejkratší cestou k nám z MHD dojdete z autobusové zastávky Alšovo náměstí, kde má konečnou autobus č. 54, nebo z tramvajové zastávky Hlavní třída.

Otevírací doba:

Po – Pá: 9:00 - 18:00 h

So: 9:00 – 12:00 h

Ne: Zavřeno

OC Futurum

Najdete nás i v OC Futurum Ostrava, kde se nacházíme vedle prodejny Alza.cz. Adresa je Novinářská 3178/6a, Mariánské Hory a Hulváky. Tato prodejna je přestěhována z NC Karolína, kde nás již nenajdete. Na prodejně můžete uplatnit dárkový šek OC Futurum. Dostanete se k nám autobusem a trolejbusem zastávka Dům energetiky i Futurum a z tramvajové zastávky Dům energetiky. Pokud k nám zavítáte autem, lze využít bezplatné nadzemní či podzemní parkoviště.

Na této prodejně si můžete prohlédnout většinu našeho zboží, a to jak teflonové ubrusy, tak i luxusní saténové povlečenízáclony a mnohem více.

Otevírací doba:

Po – Ne: 9:00 – 21:00 h

 

Bohumín

Pokud máte Ostravu z ruky a bydlíte kousek od hranic s Polskem, můžete zavítat do naší bohumínské pobočky.

Bytový textil Olzatex

Bytový textil Olzatex Bohumín se nachází na ulici 9. května 134 v oblasti Nový Bohumín, kousek od vlakové a autobusové stanice Bohumín. Obdobně jako i v našich zbývajících pobočkách si zde můžete nechat zaslat objednávku z e-shopu nebo nás navštívit osobně a prohlédnout si většinu našeho zboží.

Otevírací doba:

Po – Pá: 8:00 - 17:00 h

So: 9:00 – 12:00 h

Ne: Zavřeno

Centrální sklad Třinec

Své zásilky si můžete také vyzvednout na našem centrálním skladu v Třinci na adrese Oldřichovice 791, Třinec. Předem ale upozorňujeme, že se jedná o sklad a výdejní místo, nikoliv klasickou prodejnu.

Pracovní doba:

Po – Pá: 7 – 15 h

Pokud vám tento čas nevyhovuje, můžeme se po telefonu domluvit i na pracovní době po 15 h.