Záclony v metráži se slevou 20 % po zadání slevového kódu "ZÁCLONY20"

Teflonové ubrusy by neměly chybět v žádném hotelovém a restauračním zařízení. Tyto kvalitní produkty jsou opatřeny DuPont teflonovou úpravou, která nepropouští vodu a zaručí dlouhou životnost ubrusu. Povrch ubrusu je snadno omyvatelný a udržovatelný, v případě znečištění stačí vylitou tekutinu utřít. S těmito ubrusy si ušetříte spoustu práce a v případě menší nehody, je nemusíte okamžitě měnit za čisté. Ubrusy jsou odolné vůči vodě, avšak mastnotě již neodolávají. Teflonové ubrusy nabízíme v mnoha velikostech a tvarech, případně je upravíme na míru vašim potřebám. 

Pokud jste živnostník a máte IČO vytvořte si u nás účet pomocí registračního formuláře zde.

Podmínkou odběru za nižší ceny je samozřejmě nákup ve větším množství.  U kusového zboží je to odběr možný dle balení či podmíněného množství u daného výrobku. U sortimentu metráže je odběr množství po rolích. Jedna role záclon, nebo dekorační látky má cca 20 metrů. Ubrusové šály 12-15m.

V případě velkoobchodních odběrů jsme pro vás k dispozici na e-mailu: expedice@olzatex.cz a telefonu: +420 558 329 371.

Jak prát a žehlit teflonové ubrusy

Jak prát a žehlit teflonové ubrusy

Jak prát a žehlit ubrusy Standard, Gastro klasik a Gastro HT.

 Všechny teflonové ubrusy jsou vyrobeny ze 100% polyesteru, proto volte teplotu praní max. 40°C. Před praním odstraňte z ubrusu všechny hrubé nečistoty. Používejte vhodný prací...