Záclony v metráži se slevou 20 % po zadání slevového kódu "ZÁCLONY20"

Damašek je tkanina z těch nejkvalitnějších přízí v atlasové vazbě, která zaručuje dlouhou životnost látky. Proto je vhodná do všech hotelů a penzionů, kde poskytuje komfort každému zákazníkovi. Damaškové povlečení tradiční velikosti 140x200 cm nabízíme v bílé nebo béžové barvě s pruhovaným vzorem různých šířek. Ložní prádlo včetně prostěradel vám také rádi upravíme na míru. V případě jakýkoliv dotazů se nebojte nás kontaktovat. 

Pokud jste živnostník a potřebujete odebrat více kusů zboží, vytvořte si účet a na emailové adrese velkoobchod@olzatex zažádejte o výhodnější cenu. Po registraci, ve které uvedete své IČO ( v případě, že jste plátcem DPH, tak DIČ) vám zpřístupníme ceník se slevou 20 %.

Účet si vytvoříte pomocí registračního formuláře zde

Podmínkou odběru za nižší ceny je samozřejmě nákup ve větším množství.  U kusového zboží je to odběr nad 10 ks a u sortimentu metráže množství po rolích. Jedna role záclon, nebo dekorační látky má cca 20 metrů. Ubrusové šály 12-15m.

V případě velkoobchodních odběrů jsme pro vás k dispozici na e-mailu: expedice@olzatex.cz a telefonu: +420 558 329 371.

Upozornění: Pokud objednávka nebude splňovat limity velkoobchodního odběru, bude následně cena zboží upravena zpět na ceny maloobchodní.