Záclony v metráži se slevou 20 % po zadání slevového kódu "ZÁCLONY20"

Nabízíme bavlněné ubrusy a ubrusové látky vhodné jako dekorace nebo pro každodenní činnost. Bavlněné ubrusy neobsahují teflonovou voděodolnou úpravu, proto je vhodnější je použít na místa, kde není neustálý kontakt s tekutinami, které by mohly látku zničit. Naleznete u nás samozřejmě i teflonové ubrusy, a to žakárové teflonové ubrusy, jednobarevné anebo ubrusy s DuPont teflonovou úpravou. V případě jakýkoliv dotazů a případných problémů nás kontaktujte. Většinu našeho sortimentu jsme schopni přizpůsobit na míru. 

Pokud jste živnostník a potřebujete odebrat více kusů zboží, vytvořte si účet a na emailové adrese velkoobchod@olzatex zažádejte o výhodnější cenu. Po registraci, ve které uvedete své IČO ( v případě, že jste plátcem DPH, tak DIČ) vám zpřístupníme ceník se slevou 20 %.

Účet si vytvoříte pomocí registračního formuláře zde

Podmínkou odběru za nižší ceny je samozřejmě nákup ve větším množství.  U kusového zboží je to odběr možný dle balení či podmíněného množství u daného výrobku. U sortimentu metráže je odběr množství po rolích. Jedna role záclon, nebo dekorační látky má cca 20 metrů. Ubrusové šály 12-15m.

V případě velkoobchodních odběrů jsme pro vás k dispozici na e-mailu: expedice@olzatex.cz a telefonu: +420 558 329 371.

Upozornění: Pokud objednávka nebude splňovat limity velkoobchodního odběru, bude následně cena zboží upravena zpět na ceny maloobchodní.